تبلیغات
ارتش قلم

قالب وبلاگ
نظر سنجی
در جدال عقل و احساس، شما طرفدار کدامیک هستید؟لوگوی دوستان
کاشف نیوز: جریان منحرف که در ماه‌های اخیر و در مقاطع حساسی چون «خانه نشینی 11 روزه محمود احمدی‌نژاد» و اوج گرفتن انتقادات از سران این جریان تلاش کرد با راه‌اندازی سایت‌های خبری متعدد بتواند مدیریت افکار عمومی را در دست بگیرد ، بار دیگر و در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی صف آرایی جدیدی در عرصه مجازی را آغاز کرده‌است.
 
هرچند تلاش نزدیک به 20 سایت متعلق و یا نزدیک به جریان منحرف در ماه‌های گذشته در عرصه مجازی و مدیریت افکار عمومی ناموفق بوده است، اما این جریان، تصمیم گرفته است با بودجه‌های کلانی که در اختیار دارد چندین سایت زنجیره‌ای و در عین حال ناشناس و بدون تابلو را ساماندهی کند.
 
«باکری آنلاین»، «برای همه»، «یکشنبه»، «تماشانیوز»، «محرمانه نیوز»، «محرمانه آنلاین»، «نهال نیوز»، «دولت یار»، «پنهان نیوز»، «دولت ما»، «کیان پرس»، «دیدگاه نیوز» و ... از جمله سایت‌های متعلق و یا نزدیک به این جریان به شمار می‌رفتند که تلاش می‌کردند با انتشار اخبار به اصطلاح افشاگرانه و محرمانه جریان انحرافی را مبرا از اتهامات وارده به آن نشان دهند که این سایت‌ها با دستور مراجع قضایی و امنیتی همگی مسدود شدند.
 
جریان منحرف اما در برنامه جدید خود در عرصه مجازی اقدام به راه‌اندازی چندین سایت خبری از شهرهای مختلف کرده است ، سایت‌هایی بی‌نام و نشان که قرار است در هفته‌های ابتدایی اخبار فاقد حساسیت را منتشر کنند اما در روزهای منتهی به انتخابات مجلس دست به افشاگری‌های گسترده بزنند.
 
این سایت‌ها به دلیل آنکه در سامانه ساماندهی ثبت نمی‌شوند، در صورت انتشار خبر‌ها ، سندسازیها و افشاگری‌ها و... هزینه‌ای را متوجه این جریان نمی‌کنند.
 
بر اساس اطلاعات رسیده به کاشف نیوز ، سایت‌ «همت نگار» که دامنه آن در شهر قم ثبت شده است، «صریح نیوز»، «زمان نیوز» که دامنه آن ها در تهران ثبت شده، «رها پرس»، «حامیان»که دامنه آن ها از مشهد ثبت شده از جمله سایت‌های نزدیک به جریان منحرف هستند که قرار است استراتژی ذکر شده را در هفته‌های پیش رو دنبال کنند.
 
علاوه بر این سایت‌ها ، این جریان اقدام به ثبت وبلاگ‌های متعددی کرده و قصد دارد از این وبلاگ‌ها در کنار سایت‌های خبری اشاره شده استفاده کند .
 
کاشف‌نیوز در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری را درباره برنامه‌های جریان انحرافی در عرصه مجازی و سیاسی برای انتخابات مجلس منتشر می‌کند.طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: جریان انحرافی، وبلاگ، سایت،
[ پنجشنبه 15 دی 1390 ] [ 00:05 ] [ حمید ملکی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By shiaweb :.
درباره وبلاگ


پایگاه 10 سیدالشهدا
حوزه مقاومت 5 شهید رجایی

طراح قالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب