تبلیغات
ارتش قلم

قالب وبلاگ
نظر سنجی
در جدال عقل و احساس، شما طرفدار کدامیک هستید؟لوگوی دوستان
افتخار هر ایرانی تولد در کشوریست که اصل اعتقاداتش اسلام و مذهب ناب محمدی (ص) است.
سربلندیست که در زمینی گام برداری که طنین اذان بلندترین صداست در وقت صلاه ظهر...
ایران را پدرانمان با ایمان و غیرت ساختند با شهامت دفاع کردند و با عزت جان دادند تا خاکی باشد مقدس برای استقبال از یگانه منجی بشریت.
امروز در اغازین روزهای سال میلادی خبری دلتنگت می کند،دلگیرت می کند از این همه سکوت و بی تفاوتی
 اخبار را اگر مرور کرده باشی شنیده ای جوانی جوانمرد برای انجام تکلیف شرعی و انجام امر به معروف مورد هتاکی و جسارت اراذلی قرار گرفته که پاداش این حماقتشان در قانون امروز قوه قضاییه شده پرداخت 20هزار تومان ناقابل!!

شنیده ای حمل مشروبات زیر 20 لیتر منعی ندارد و باید بیش از 20لیتر داشته باشی تا محاکمه شوی!! ان هم در ایران اسلامی با ترازوی عدالت پرور قوه غذاییه!!!

چگونه وارد می کنی این نوشیدنی حرام را و برای چه کسانی می بری مهم نیست! مهم ان است که در قانون آورده اند قرامتی ندارد چون کمتر از 20 لیتر همراه داری!

دولتی که با عنایت مردم برپاست نماینده ای دارد(حسن کامران) که عنوان کرده: برای اینکه بین جرم و مجازات تناسبی ایجاد شود، قید 20 لیتر را برای مشروب آوردیم تا اگر از این میزان بیشتر بود خانه یا اتومبیل قاچاقچی ضبط شود، نه کمتر از آن.

بی شک تحریف نکرده اند در اصل قوانین اسلامی کشور که جرمی نیست ورود و حمل و بلاشک آشامیدن مشروبات. که آنکه با خود حمل می کند حتما برای آشامیدن خود را در این خطر! انداخته است که بفروشند و بخورند و بخنندند به مجازات های تعیین شده با باسکول قضایی!

بی شک به گوشت خورده است که مجازات آقازاده دوچرخه سوار، شده است 6ماه اقامت در زندان مجلل پدری! منع شدن از حضور در خیابان ولیعصر حتی برای خرید! چه دردناک پذیرفته اند بی چون و چرا حکمی درخور خیانتی که به امنیت ملی کرده اند!

حکم را با سیاست و دیانت و جسارت و حماقت و هر چیز دیگر تعیین کرده اند از درک مردمی که در آشوب های رهبری شده همین محکومین، امنیت و آسایششان پایمال شد و گاه گاه لطمه خورد به جسم و تن و اموالشان. که خواستند لطمه به اعتقادشان، به عزمشان بزنند که عمری نمی توانند خدشه یا خللی بیاندازند به غیرتشان.

سکوت کرده اند تا بخواند رهبرشان با نوای این عمار؟ و بشکنند برای بار چندم حباب خیال منحرفین را که در تلاشند رسوخ کنند در همه پایه های این نظام.

عدالت را اهالی امروز قضا نیاورده اند که بخواهند اینگونه پایمالش کنند که چشمان جوانمرد ناهی از منکر مبهوت بماند تا ابد از حکم با شرافتی که برای مجرمان بریدند.

قضاوت از دستانتان نمی چکد که وسعت این واژه بیش از دستان عالمان بی عمل امروز است..که از دستتان بر نمی اید که ابرو مندانه ایران را تقدیم صاحبش کنید.

علی عدالت را تمام کرد و عاشقانش فریاد می زنند راهش را، ادامه می دهند. حراست از عدل علی و کشور عاشق علی را و با استقامت پا می کوبند در محضر نائب امام غائب حضرت امام خامنه ای و گوششان به فرمان اوست.
منبع:کویرطبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: قوه قضائیه، رهبر، امربه معروف، نهی ازمنکر، آش،
[ چهارشنبه 21 دی 1390 ] [ 14:25 ] [ حمید ملکی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By shiaweb :.
درباره وبلاگ


پایگاه 10 سیدالشهدا
حوزه مقاومت 5 شهید رجایی

طراح قالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب